בהדהוד הקבוצה - סדנאות ומפגשים

הרצון העמוק וסוד המוטיבציה

בסדנה חד פעמית בת שלוש שעות, נתרגל את שלושת הסוגים של הכתיבה לתוך ומתוך עצמנו ונחווה את הכוח של הכתיבה. נעורר כוחות פנימיים, נטעם מסודותיו של ה NLP, נתנסה בדמיון מודרך, נתחבר לרצון ונבעיר את המוטיבציה שבתוכנו.

זה כל הסיפור - הסדנה התהליכית

תשעה מפגשים שהם תהליך מובנה, בתנועת הספירלה – לחקור ולגלות פנימה לתוך עצמנו, לעורר כוחות פנימיים ומשם החוצה ליצירה ומימוש של סיפור חדש בחיינו.  במהלך הסדנה נתנסה בכתיבה על פי מודל ספירלת הסיפור החדש, נחווה דמיון מודרך וטכניקות של NLP. ננסח מטרה, נחזק משאבים וכוחות פנימיים, נכיר ונזכר בילד הפנימי, ונבחן ונעדכן אמונות וערכים, ניצור עוגן פנימי חזק ונרכוש כלים למימוש הסיפור החדש בחיים עצמם.

להיות הסיפור שאני רוצה לזכור​

סדנה בת 9 מפגשים המיועדת לגיל השלישי. אם אתם חשים  תסכול או חרטה אם יש לכם הרגשה של החמצה או של חוסר מימוש אם אתם “סוחבים” סיפור שמכביד עליכם או מעכב אתכם אם אתם רוצים לקחת שליטה על האופן שבו אתם חושבים, מרגישים ומתנהגים, אז זה הזמן שלכם לסיפור חדש. 

שרון, יש לי בעיה​

מפגש אחד, פנים אל פנים. אישי, ממוקד, לשורש הבעיה ולהנבטה של שורשים חדשים. סדנה פרטית בת שלוש שעות, נכנסים עם בעיה – התלבטות, דילמה, קושי, מכשול… ויוצאים עם אתגר שהוא הזדמנות לצמיחה ועם מוטיבציה להגיע לגבהים חדשים.

לפגוש את עצמי בדיוק

סוף שבוע ארוך עם מחברת, עיפרון, הנחיות כתיבה, דמיון מודרך, טכניקות NLP וקבוצה תומכת שגורמת לסיפור החדש להדהד ולהתגבר מבפנים ומבחוץ.

יחד כל הדרך

קבוצת כתיבה שנתית באווירה ביתית ואינטימית. לבוגרי זה כל הסיפור (הסדנה התהליכית), הזדמנות להמשך ליווי ותמיכה קבוצתית בשינוי שמתרחש בחייהם. שימור והגברת הווליום של הסיפור החדש.